Skip to main content

Dalgıç Pompa Modelleri


Dalgıç pompa modelleri kullanım alanına göre seçilebilmektedir. Suyun içine batırılarak kullanılan ve akışkanlığı sürekli hale getirerek su kaynağının istenen alana aktarılmasını sağlayan dalgıç pompalar, birçok sektörün öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Farklı model ve türde imal edilen, dayanıklı döküm malzemeler ile güçlendirilmiş gövdesiyle çalışma titremesine karşı dirençli olan dalgıç pompaların montajı önemlidir. Deneyimli kişiler tarafından yapılan montaj ile uzun yıllar su basılmasına aracılık eden bu ürünlerin, gerek temiz su kaynağından gerekse kullanım suyu bakımından üstlendiği işlev birçok ihtiyacı ortadan kaldırmaktadır.

Dalgıç Pompa Modelleri - Uzay Sondaj

Birçok işletmenin su ihtiyacını karşılamak için kurulan dalgıç pompalar arıza yapmadığı sürece fonksiyonlarını rahat bir şekilde gerçekleştirmektedir. Basınçlı bir şekilde su basması kesildiğinde bir arıza yapmış olma ihtimali çok yüksektir. Herhangi bir tıkanıklığı önlemek için yerleştirilen süzgeçlerin de parçacık yapısına sahip maddeler tarafından ağız kısmının kapanması söz konusu olabilir. Bu iki durum dalgıç pompa arızası oluşturan durumlardır ve hemen çözülmesi gerekir çünkü daha büyük problemler baş gösterebilir.

En çok rastlanan dalgıç pompa modelleri sorunlarından biri de suyu yeterli yüksekliğe basamaması olmaktadır. Sondaj çalışmalarında su basmak için kullanılan dalgıç pompaların yeterli yüksekliğe su basamadığı durumlarda, genelde su seviyesinin düşük olduğu sonucu çıkarılmaktadır. Bunun önlemi olarak da ya kuyunun su hacmi ile ilgili bir çalışma yapılmalı ya da sondaj yeri değiştirilmelidir. Aksi takdirde dalgıç pompa boş yere çalışacak ve problem yaşayabilecektir.

En İyi Dalgıç Pompa Hangisi?

En iyi dalgıç pompa hangisi? şeklinde yapılan aramalarda karşınıza farklı modeller ve fiyatlar çıkabilmektedir. Sizin için en doğru tercihin hangisi olduğunu belirlemeniz için kesinlikle profesyonel bir firmadan uzman desteği almalısınız. Uzay Sondaj olarak tüm dalgıç pompa türleri konusunda TSE garantili ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Çeşitli ürün imalatlarımız üstün kalite hedeflenerek sürmektedir. Ürünlerimizi kullanan müşterilerimizde yüksek oranda memnuniyet sağlıyoruz.

Dalgıç Pompa Çeşit - Uzay Sondaj

İşinize ve sektörünüze en uygun dalgıç pompa seçimi için uzman mühendislerimiz aracılığı ile öneriler sunuyoruz. Olası arıza durumlarında da yerinde tespit ile onarım sağlıyoruz. Pompaların en sık karşılaşılan problemleri ile ilgili servi görevlilerimize sürekli eğitimler veriyoruz. Teknolojik gelişmeleri aktararak sorunların çok daha kısa sürede kalıcı olarak çözülmesi için ekiplerimizin bilgilendirilmesini sağlıyoruz.

En iyi dalgıç pompa seçimi ile ilgili tüm teknik bilgileri alabileceğiniz servisimiz ücretsiz keşif desteği ile mekanlarınızda ön çalışma yapmaktadır. Sondaj etüdü elbette belirli bir maliyete sahiptir çünkü ekipmanlar çalışacaktır ancak pompa seçimi ile ilgili kullanılacak alan da dahil olmak üzere çeşitli etkenleri değerlendirmek için sizlere deste sağlıyoruz.

Dalgıç Pompa Seçimi

Dalgıç pompa seçimi de profesyonel bir sürecin takip edilmesini gerektirir. Kurulacak pompanın hangi özellikte olması gerektiği kullanım amacına uygun olarak belirlenmektedir. Ne kadar su çekileceği, ne kadar yüksekliğe hangi basınçla basılacağı, çekilecek sıvının yoğunluğu, kullanılması gereken ekipmanlar gibi detaylar hep teknik konular olmakla birlikte, kesinlikle uzmanları tarafından incelenmeli ve karar verilmelidir.

Dalgıç Pompa Model ve Çeşitleri - Uzay Sondaj

Ürün skalamızda yer alan dalgıç pompa modelleri ile farklı amaçlarla kullanılabilecek kaliteli donanımlara sahip olabilirsiniz. Tüm ekipmanları ile birlikte garantili ürünler Uzay Sondaj tarafından sunulmaktadır. Farklı serilerde yer alan dalgıç pompalarımız farklı basınç gücünde olup ihtiyacınıza göre monte edilmektedir. Elektrikli pompa türleri arasında en fazla kullanılan dalgıç pompaları online sitemizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Ülkemizin en gözde pompa ve sondaj firmalarından biri olarak İstanbul başta olmak üzere tüm bölgemize garantili hizmetimizi sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız tüm çalışmalar geri bildirimlerde olumlu yansımalar almaktadır.

BLOG