Skip to main content

3 HP Dalgıç Pompa Kaç Metreye Su Basar?


Çeşitli kanalizasyon, tünel, inşaat, yol veya sondaj çalışmalarında, diplerdeki suyun çekilmesi söz konusu olduğu zaman 3 HP dalgıç pompa kaç metreye su basar? sorusu, dalgıç pompa alımlarında akla ilk gelen ve cevabı aranan sorulardan biridir. Ülkemizde en fazla satılan ve kullanılan ürün yelpazesi içinde olan 3 HP dalgıç pompalar oldukça kullanışlı ve verimlidir.

Yüksek bir alana su basılması gerektiğinde güçlü ve dayanıklı gövdesi ile sürekli çalışmayı mümkün kılan özelliğe sahiptir. Bu özelliği nedeniyle yaz aylarındaki su seviyesi azalmasına veya bahar aylarında su seviyesinin yükselmesine karşı da önlem alındığı zaman uzun yıllar kullanılabilmektedir.

3 HP Dalgıç Pompa Kaç Metreye Su Basar? - Uzay Sondaj

Kullanılacağı alanın hesaplaması yapıldığında hangi tipteki ve özellikteki dalgıç pompanın kullanılması gerektiğine uzmanların karar vermesi daha doğru olacaktır. Bu nedenle her zaman uzman mühendislerden ve ustalardan yardım alınması gerekmektedir. Kaliteli ve TSE sertifikalı ürünler ile sürekli çalışma yapabilirsiniz.

Su basılacağı zaman uygun iş güvenliği önlemlerinin alınması ile birlikte uzun süren projelerde ve tasarımlarda dalgıç pompalardan faydalanabilirsiniz. Maksimum verim almak için kaliteli bir marka ve ürün almaya gayret etmelisiniz.

Garantili olarak imal edilen ve 180 metreye kadar su basma özelliği ile birçok derin projede, şirketler ve yüklenici firmalar tarafından kullanılan 3 HP dalgıç pompaların 600 mm maksimum sıvı seviyesi olmaktadır. Bu özellikleri ile istenen yüksekliğe su basılması sağlanmaktadır. Elbette sürekli çalışma söz konusu olacağı zaman, periyodik aralıklarla dinlendirme yapılması gerektiği de unutulmamalıdır.

3 HP Dalgıç Pompa Saatte Kaç Ton Su Çeker?

Bu özellikteki ürün ile ilgili en fazla merak edilen konulardan biri de 3 HP dalgıç pompa saatte kaç ton su çeker konusudur. Yapılan teknik araştırmalar ve incelemeler neticesinde belli bir aralıkta su çekme kapasitesine sahip olan 3 HP dalgıç pompaların saatte 6 ton su çekebilme kapasitesi söz konusu olmaktadır.

2,2 kW motor gücüne sahip olan 3 HP dalgıç pompaların en fazla kullanıldığı alanlar kanalizasyon ve tünel gibi derinlemesine yapılan çalışmalar olduğu görülmektedir.

Genel derinlik hesabı maksimum 120 metre olması istenen ve bu aralıktaki çalışmalarda sık sık kullanıldığı görülen dalgıç pompaların teknik özelliklerine dikkat etmek gerekir.

Genelde sıfır ürünlerle çalışmanın garanti kapsamının uzun olması nedeniyle daha verimli olduğu görülmektedir. Uzmanlarımız sizlere birçok konuda teknik destek verecektir. Teknik destekten faydalanmak istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

3 HP Dalgıç Pompa Saatte Kaç Ton Su Çeker? - Uzay Sondaj

3 HP Monofaze Dalgıç Pompa Fiyatları

3 HP monofaze dalgıç pompa fiyatları konusunda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Fiyat aralıkları düşünüldüğünde en cazip fiyatların ve ödeme kolaylıklarının yer aldığı ürün portföyümüzde yer aldığını rahatlıkla görebileceğiniz 3 HP dalgıç pompalar, birçok çalışma sektöründe kullanılabilir. Hobi bahçesi yapmak istediğiniz zaman veya bağ-bahçe sulamak söz konusu ise dalgıç pompaların en fazla verim alınan türler arasında olduğunu bilmelisiniz.

Hem salma sulama için hem de damlama sulama için gerçek bir performans arıyorsanız, en iyi ürünler her zaman olduğu gibi firmamız bünyesindedir. Uzay sondaj olarak her zaman en kaliteli ürünleri en garantili şekilde satışa sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Farklı bar aralıklarında çalışan fıskiyeler için de dalgıç pompaların su kaynağından su verdiği görülmektedir.

Çeşitli alanları sulamak için en çok ihtiyaç duyduğunuz ürün grupları sondaj firmalarında yer almaktadır. Sanayi tesislerinde de su ihtiyaçlarını karşılamak veya istenmeyen ancak sürekli biriken suyun tahliyesini sağlamak için dalgıç pompalar ne ideal tercihler olmaktadır.

3 HP Monofaze Dalgıç Pompa Fiyatları - Uzay Sondaj

BLOG