Hakkımızda

'' 2002 yılından bugüne başarılı ve özverili çalışma ''

Firmamız 2002 yılında faaliyete başlamış olup, su sondajı, kuyu açma ve pompa sektöründe gerçekleştirdiği başarılı ve özverili çalışma sürecini bugünlere taşımıştır. Uzay Dalgıç Pompa ve Sondaj Sistemleri ağırlıklı olarak, Marmara bölgesindeki müşterilerine hizmet vermektedir. Başta su pompası ve ekipmanları alanında yirmi yıla yakın hizmet tecrübesiyle faaliyetlerini sürdüren firmamız,büyük sanayi kuruluşları ile orta düzeyli işletmelerin ve küçük çaplı firmaların bünyesinde kullandıkları pompa ve ekipmanlarının satış ve servis hizmetlerini sağlamaktadır. Ümraniye – Kadosan Sanayi Sitesinde çalışmalarını sürdüren firmamız, İstanbul Tuzla bölgesinde de yerleşik ofis açarak, Sondaj ve Kuyu açma hizmetleri ile pompa satış ve servis hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

 uzay sondaj hakkimizda

Pompaların periyodik yıllık ve aylık bakımlarını da sağlayan firmamız müşterilerinin karşılaşabilecekleri zorlukları ve sorunları aşmada çözümler sunmaktadır. Deneyimli ve tecrübeli personeliyle kaliteli hizmet sunmayı hedef edinen firmamız siz değerli müşterileri için sürekli kendini yenilemekte ve değişime değişimle karşılık verme vizyonuyla hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak faaliyetlerini sürdüren firmamız, bu sayede siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Copyright © 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım 
Ayke Bilişim

Tecrübeli personeliyle kaliteli hizmet sunmayı hedef edinen firmamız siz değerli müşterileri için sürekli kendini yenilemekte ve değişime değişimle karşılık verme vizyonuyla hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.