Skip to main content

Hidrofor Pompalar


Hidrofor Pompalar, suyun basınçlı şekilde çıkması gerektiği durumlarda, binalara, işyerlerine, fabrikalara, hastanelere, okullara vb yapılarak kurulan sistemlerdir. Farklı pompa sayıları ile daha güçlü şekilde basınçlandırma yapmak mümkündür.

Çok katlı binalarda suyun şehir şebekesinin gücü ile üst katlara çıkmakta zorlanması durumunda hidroforlar çok işlevsel şekilde problemi çözmekte ve üst katların su ihtiyacını gidermektedir. Bu yüzden günümüzde birçok kuruluşta, yüksek yapıda ve özellikle sanayi bölgelerinde basınçlı su ihtiyacı hidrofor sistemi ile karşılanmaktadır.

Hidrofor Pompalar - Uzay Sondaj

TSE belgeli olarak üretilen ve aynı şekilde montajı sağlanan hidrofor grupları, kendi iç mekaniği ile birlikte farklı pompa türlerini içerebilmektedir. Dayanıklı malzemelerden imal edilen hidroforların daire sayısının çok kalabalık olduğu sitelerde, lojmanlarda, ofislerde, alışveriş merkezlerinde ve apartmanlarda kullanılmaktadır. 7/24 su ihtiyacı sağlama özelliğine sahip olduğu için hastanelerin de vazgeçilmez sistemleri arasındadır.

Üretilen hidroforları oluşturan tüm parçaların birleştirmeden önce testten geçirilmesi ve gerekli kalite onaylarını alması sistemin bütününün sağlıklı şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Ulusal ve uluslar arası standartları karşılayan çözümlerle firmamız tarafından üretilen, monte edilen ve satış sonrası destek hizmeti verilen tüm sistemlerimiz garantilidir.

Hidrofor Çeşitleri

Kullanılacağı yere göre hidrofor çeşitleri kendi arasında özelliklerine göre sınıflandırılmaktadır. Sahip oldukları niteliklere ve pompa sayılarına göre türlere ayrılan bu sistemler, ihtiyaca göre profesyonel ekibimiz tarafından önerilmektedir. Kalite testlerini tamamlamış tüm ürünlerimiz gibi hidrofor çeşitleri de firmamız tarafından garantili şekilde sunulmaktadır.

Farklı kullanım alanları olan hidrofor çeşitleri:

 • Yatay tanklı paket hidroforlar
 • Akış kontrollü hidroforlar
 • Kat hidroforları
 • Dikey pompalı hidroforlar
 • 2 pompalı dikey hidroforlar
 • 3 pompalı dikey hidroforlar
 • 2 pompalı yatay hidroforlar
 • M blok tek. kad. yatay hidroforlar
 • Frekans inventörlü hidroforlar
 • Derin kuyu hidroforları
 • Süper sessiz hidroforlar

Bunların dışında satışa sunulan ve sistemin önemli parçaları arasında yer alan hidrofor denge tankları ile yedek parçaları da garantili, dayanıklı ve kaliteli şekilde teslim edilmektedir. Basınç yapılacak yüksekliğe, yatay alana ve birim sayısına göre yapınıza ve ihtiyacınıza en uygun hidroforlar uzman ekibimiz tarafından seçilerek monte edilmektedir.

Hangi alanda kullanacağınız ile ilgili etüt çalışması yapılarak işinize en uygun hidrofor çeşidini monte ediyoruz. Uzun ömürlü ve dayanıklı olan sistemler sayesinde hidroforlarımız, yüksek katlara su pompalanmasını sağlamakta ve arıza durumunda destek hizmetimiz ile korunmaktadır. Satış sonrası destek ile herhangi bir problemde müdahale ederek, sisteminizin sağlıklı şekilde çalışmasına yardımcı oluyoruz.

Hidrofor Fiyatları - Uzay Sondaj

Hidrofor Fiyatları

Hidrofor fiyatları sahip olduğu özelliklere göre değişmektedir. Yatay veya dikey özellikte olması, derin kuyudan su çekebilmesi veya pompa sayısına göre fiyatlandırması yapılmaktadır. Ayrıca değişen piyasa koşullarına göre yeniden değerlendirilen durumlar da olabilmektedir. İhtiyacınız olan hidroforun özelliklerini tespit ederek size en uygun olan türü seçiyor ve montajı için çalışmalara başlıyoruz.

Yüksek kaliteyi hedefleyen TSE standartlarına uygun olarak üretilen ve montajından test aşamasına, oradan da satış sonrası desteğe kadar birçok açıdan avantajlı olarak hizmet gören hidroforlar, uzun süre kullanılabilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz hidroforların zamanında üretilmesi ve teslim edilmesi için etüt çalışması dahil olmak üzere süreci dikkate almanızda fayda vardır.

Firmamız tarafından üretilen ve monte edilen tüm ürünlerimiz gibi hidrofor fiyatları da uygun şekilde dizayn edilmekte ve cazip ödeme koşulları ile sunulmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile yapacağınız görüşme sonrasında hızlı bir şekilde ön incelemeyi gerçekleştiriyor ve ihtiyacınızı giderecek hidroforu monte ediyoruz. Kazançlı çıkacağınız bir sisteme sahip olmak için firmamız iletişim kanallarından bizlerle ulaşabilirsiniz.